System ERP enova jest narzędziem, które ma za zadanie wspierać zarządzanie organizacją na każdym jej poziomie. Oprogramowanie enova oparte o technologię Microsoft to szeroki pakiet narzędzi, z których sami wybierają  Państwo te, z których będziecie korzystać. Mogą Państwo dostosować funkcjonalności oprogramowania zarówno do rozmiaru swojego przedsiębiorstwa, jak i do jego specyfikacji oraz zakresu prowadzonego przez niego prac. Z założenia oprogramowanie enova dostępne jest w trzech wariantach: 

 

  1. Wersja srebrna enova, która jest systemem dedykowanym małym i średnim przedsiębiorstwom do obsługi księgowej firmy. Pozwala efektywnie prowadzić wirtualną i w pełni zautomatyzowaną Księgę Przychodów i Rozchodów przedsiębiorstwa
  2. Wersja złota enova – wdrożenie tego oprogramowania jest szczególnie wskazane w przedsiębiorstwach średnich i dużych, gdzie kontrolowanie przychodów i rozchodów odbywa się w oparciu o plan kont. Ta wersja systemu umożliwia również Państwu jego modyfikację i dostosowanie jego operacyjności na bieżąco i w stosunku do zmieniających się potrzeb firmy.

Wersja platynowa enova jest oprogramowaniem kompleksowo obsługującą kadry i płace najbardziej wymagających przedsiębiorstw i korporacji. W tej wersji oprogramowania enova instalacja i rozbudowa systemu to nieustający oraz nieograniczony proces, który umożliwia nieprzerwane tworzenie nowych modułów na potrzeby stale rozwijającej się firmy.

Oprogramowanie enova – instalacja wspierająca biznes

Oprogramowanie enova jest narzędziem kompleksowym, które nie tylko wspomaga systemy kadrowo – płacowe przedsiębiorstwa, ale też pomaga sprawnie zarządzać procedurami, obiegiem dokumentów i informacji wśród pracowników każdego szczebla organizacji. Sama instalacja enova wymaga wdrożenia, nie wymaga specjalnie rozbudowanego środowiska i wysokich zasobów sprzętowych. To Państwo decydujecie jak korzystać z oprogramowania enova. Instalacja może mieć miejsce lokalnie na serwerach Państwa firmy lub w chmurze zarówno prywatnej, jak i publicznej – narzędzie jest na tyle elastyczne, aby z jego funkcjonalności mógł skorzystać każdy użytkownik. 

Wdrożenie enova również odbywa się z naszym wsparciem – oprogramowanie jest intuicyjne, przyjazne użytkownikowi, dzięki czemu każdy z pracowników szybko i łatwo nauczy się z niego efektywnie korzystać. Dodatkowo instalacja enova daje dostęp do oprogramowania przy pomocy każdego urządzenia podłączonego do Internetu, dzięki czemu pracownicy firmy mogą z niego korzystać na komputerach, tabletach, a nawet telefonach – wygodnie komfortowo i mobilnie. Oprogramowanie nie ma również szczególnych wymagań dotyczących prędkości łącza internetowego, wystarczy standardowa. Kolejnym atutem oprogramowania jest jego elastyczność – instalacja enova możliwa jest w wersji przeglądarkowej, okienkowej lub dotykowej – w przypadku urządzeń mobilnych z systemem Android.

 

Instalacja i wdrożenie oprogramowania enova365 – dlaczego warto?

W każdego rodzaju przedsiębiorstwie praktycznie codziennie tworzy się różne dane, których gromadzenie można sobie w bardzo dużym stopniu ułatwić. Pomaga w tym m.in. oferowane przez firmę Soneta oprogramowanie enova365. Instalacja tego rozwiązania na serwerze lub w chmurze wpływa korzystnie na przepływ istotnych informacji pomiędzy pracownikami firmy. Sprawia, że każdy z nich może mieć dostęp do danych zawsze, gdy tylko zajdzie taka potrzeba i w dokładnie takim zakresie, jakiego wymaga stanowisko zajmowane przez konkretną osobę.

FAQ

Czym charakteryzuje się system enova?

System enova charakteryzuje się mobilnością i elastycznością, posiada przyjazny interfejs, jest łatwy w instalacji, a podczas wdrożenia jego funkcjonalności można dostosować do każdego rodzaju działalności. Wspiera w codziennej pracy wszystkich pracowników z każdego działu. Można go również dowolnie modyfikować, rozbudowywać i dostosowywać do potrzeb przedsiębiorstwa.

Jaki jest średni koszt wdrożenia rozwiązania enova?

Koszt wdrożenia rozwiązania enova jest uzależniony od potrzeb Państwa firmy, zakresu jej działalności, wielkości instytucji. Samo oprogramowanie enova ma również różne wersje, w których zakres funkcji jest odmienny, co także ma wpływ na różnorodność cenową instalacji enova. Niemniej, za każdym razem nasi wykwalifikowani i doświadczeni konsultanci pomogą Państwu w podjęciu decyzji o wyborze zakresu oprogramowania enova, którego wdrożenie będzie optymalne kosztowo, adekwatne do Państwa potrzeb i możliwości.

Ile czasu zajmuje wdrożenie enova?

Podobnie jak w przypadku ceny, czas wdrożenia systemu ERP enova jest uzależniony od kilku czynników. Najważniejszym jest fakt, że nie trwa on długo, a my staramy się, aby przebiegał bezproblemowo. Za każdym razem, po przeprowadzonej analizie z Klientem przedstawiamy szacowany czas wdrożenia enova, który swoim zakresem obejmuje etapy takie jak uszczegółowienie potrzeb, konfigurację i modyfikację systemu, szkolenie pracowników oraz integrację z systemu zewnętrznymi. W dużym uogólnieniu proces wdrożenia enova może potrwać od jednego do kilku miesięcy.

Jak wygląda proces wdrożenia enova?

Wdrożenie enova rozpoczynamy na etapie indywidualnych konsultacji, podczas których analizujemy Państwa potrzeby, możliwości oraz zakres prowadzonej działalności. Na podstawie zebranych danych pomagamy dobrać dla Państwa optymalne kosztowo rozwiązanie enova, którego instalacja odbywa się albo w Państwa chmurze, albo bezpośrednio na wybranych urządzeniach w firmie. Następnie przechodzimy do etapu konfiguracji systemu, kompleksowego szkolenia pracowników, prowadzonego przez doświadczonych specjalistów, którzy na co dzień pracują w środowisku enova.

Czy w razie komplikacji mogę liczyć na wsparcie techniczne?

Nasi pracownicy oferują wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia enova oraz jego użytkowania, dzięki czemu praca z oprogramowaniem przebiega płynnie, bez problemu i tak, aby w żaden sposób nie wstrzymywać funkcjonowania działów Państwa przedsiębiorstwa. Z doświadczenia wiemy jednak, że użytkownicy chętnie korzystają z naszego wsparcia po zakończeniu wdrożeniu systemu enova ERP .