Opieka serwisowa systemów ERP

Przedsiębiorstwa, które specjalizują się w branży innej niż IT, mogą mieć trudności z pozyskaniem specjalistów w dziedzinie informatyki. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest oddelegowanie tego typu zadań firmie zewnętrznej. Proponujemy kompleksową opiekę nad infrastrukturą informatyczną. Nasz zespół jest przygotowany na każdą sytuację. Zapewnimy opiekę nad systemami informatycznymi oraz sieciami, fachowy serwis pogwarancyjny komputerów.

Każda firma musi posiadać sprawną infrastrukturę informatyczną, ale nie zawsze ma możliwość zatrudnienia specjalistów z branży IT. Powody są różne. Brakuje odpowiedniego budżetu lub wolnych specjalistów na rynku pracy. Bardzo dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest oddelegowanie tego typu zadań firmie zewnętrznej, która ze względu na posiadane doświadczenie oraz stale aktualizowaną wiedzę, jest w stanie zaoferować profesjonalną, solidną i kompleksową opiekę nad infrastrukturą informatyczną. Wykwalifikowany zespół ARKomp jest przygotowany na każdą sytuację. Gwarantujemy nie tylko fachową opiekę nad systemami informatycznymi oraz sieciami, ale również rzetelny serwis pogwarancyjny komputerów. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą opieki informatycznej!

Opieka informatyczna – dlaczego jest tak ważna?

Informatyka obecnie jest nieodłącznym elementem otaczającego świata i trudno sobie obecnie wyobrazić prowadzenie dowolnej firmy bez konieczności skorzystania np. z komputera lub poczty elektronicznej. Tak samo oczywistym wydaje się być fakt dostępu do sieci. Warto zdawać sobie sprawę również ze stale pojawiających się nowych zagrożeń związanych z cyberprzestrzenią oraz obowiązku ochrony przed nimi. Informatyka to także nowocześniejsze systemy zabezpieczeń, bezpieczne przechowywanie danych, coraz pojemniejsze przestrzenie dyskowe, czy potrzeba stałych konfiguracji systemów operacyjnych i oprogramowania, których liczba może przekraczać tysiące. Co więcej, producenci sprzętu i oprogramowania, chcąc nadążyć za wysokimi wymaganiami rynku, które ciągle rosną, proponują coraz to nowocześniejsze i bardziej zaawansowane rozwiązania oraz technologie. Istotny jest właściwy dobór optymalnych rozwiązań do konkretnych potrzeb oraz późniejsze ich wdrożenie, a także rozwiązywanie ewentualnych problemów. Żaden z powyższych elementów nie jest możliwy bez posiadania specjalistycznej wiedzy, umiejętności oraz najczęściej – doświadczenia.

Opieka informatyczna ARKomp – dla kogo?

Każde przedsiębiorstwo, firma, instytucja rządowa lub pozarządowa musi korzystać z pomocy specjalistów z dziedziny IT, jednak może robić to na dwa sposoby. Oczywiście wiele firm zatrudnia pracowników z danej dziedziny, co wydaje się zrozumiałym rozwiązaniem i bardzo często również pierwszym wyborem. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w większości przypadków utrzymanie doświadczonego specjalisty wiąże się z wysokimi kosztami. Co więcej, jeżeli infrastruktura jest dobrze zaprojektowana i skonfigurowana to ewentualność wystąpienia awarii jest bardzo niska. Rzadziej też konieczne jest rozwiązywanie ewentualnych problemów. Zatrudniony na stałe informatyk bardzo często nie ma zajęcia przez długi czas lub jest delegowany do innych zadań. Wiąże się to jednak z brakiem zdobywania, tak ważnego dla rozwoju własnego i danego przedsiębiorstwa, doświadczenia. Często nie jest także aktualizowana wiedza, co ma wpływ na późniejszą jakość obsługi.

O wiele lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług specjalistów ARKomp, którzy są w stanie zaoferować kompleksową opiekę informatyczną. Nasza kadra to grono specjalistów, którzy każdego dnia rozstrzygają problemy w infrastrukturach różnych firm, dzięki czemu stale poznają nowe technologie oraz nabywają tak istotne i ważne doświadczenie. Wszystko to świadczy o najwyższej jakości oferowanych usług oraz możliwości dostarczania najlepszych na rynku rozwiązań. Co więcej, opieka informatyczna firmy zewnętrznej może generować o wiele mniejsze koszta niż utrzymanie informatyka na etat.

ARKomp – profesjonalna i kompleksowa opieka informatyczna

Opieka informatyczna ARKomp dedykowana jest wszystkim firmom, urzędom, szkołom, instytucjom i przedsiębiorstwom, którym zależy na profesjonalnym usuwaniu wszelkich problemów związanych z infrastrukturą sieciową i informatyczną. Dysponujemy zapleczem technicznym, wymaganym doświadczeniem oraz znajomością najnowszych technologii. Ponadto nasza opieka informatyczna opiera się na pełnej przejrzystości, a do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, tak by dopasować zakres świadczonych usług do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz nawiązania współpracy.