Oferty pracy

Poszukujemy osób na następujące stanowiska:

  • Wdrożeniowiec systemu enova365 ERP

Aktualne CV wraz ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na:

praca@arkomp.com.pl.

Rozpatrujemy tylko kompletne aplikacje przesłane drogą mailową oraz kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

Zadania:

  • realizacja projektów wdrożeniowych systemu enova ERP
  • prowadzenie szkoleń i konsultacji
  • wsparcie techniczne, konsultacje i serwis istniejących wdrożeń

Wymagania:

  • znajomość systemu enova ERP
  • doświadczenie we wdrażaniu systemu enova ERP
  • znajomość zagadnień związanych z wdrażanymi modułami
  • komunikatywność, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
  • dokładność, skrupulatność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • nowoczesne narzędzia pracy