enova365 ERP

Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnego oprogramowania enova365 ERP. Dzięki współpracy z firmą Soneta, zapewniamy dostęp do najlepszego systemu ERP na rynku, który ułatwia zarządzanie strategiczne w firmie oraz wspomaga jej działania operacyjne. Aplikacja jest bardzo uniwersalna i łatwa w obsłudze. Udostępniana jest w trzech wersjach językowych: polskim, angielskim i ukraińskim. Enova365 dostosowuje się do struktury przedsiębiorstwa, dzięki czemu sprawdza się w firmach zlokalizowanych w jednym miejscu jak i w tych z rozproszoną strukturą. Jest to system, który ułatwia podejmowanie decyzji oraz skutecznie sam rozwiązuje niektóre zadania. Enova365 ERP zbudowana jest z wielu modułów, które współpracują ze sobą w oparciu o jedną bazę danych.

Z systemu enova365 ERP można korzystać poprzez zakup na własność licencji lub jego wynajęciu w modelu abonamentowym. Oferowany jest w trzech wersjach:

  1. Wersja srebrna enova jest systemem dedykowanym małym i średnim przedsiębiorstwom do obsługi księgowej firmy w oparciu o Księgę Przychodów i Rozchodów
  2. Wersja złota enova – wdrożenie tego oprogramowania jest wskazane w przedsiębiorstwach średnich i dużych, gdzie ewidencja księgowości odbywa się w oparciu o plan kont. Ta wersja systemu umożliwia również jego modyfikację i dostosowanie do zmieniających się potrzeb firmy.
  3. Wersja platynowa enova jest przeznaczona do najbardziej wymagających przedsiębiorstw i korporacji mających specyficzne wymagania.

 

Co warto wiedzieć o oprogramowaniu enova365 ERP dla firmy? 

Oprogramowanie enova365 ERP to nowoczesny system ułatwiający zarządzanie wieloma procesami zachodzącymi w firmie. Jego najważniejszą zaletą jest możliwość obsługi programu niemalże z każdego miejsca i urządzenia. Jest dostępny jako standardowa aplikacja (wersja standard) oraz poprzez przeglądarkę, smartfon, tablet (wersja multi). Jest on usprawnieniem pracy wielu działów w firmie: zarówno księgowości, jak i sprzedaży czy samej produkcji. Po zainstalowaniu, w bardzo krótkim czasie dostosowuje się do charakteru danego biznesu. Wszystko to jest możliwe dzięki zaawansowanym funkcjonalnościom. Dzięki temu program enova będzie realnym wsparciem w rozwoju biznesu. Jest na bieżąco dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa.

System enova365 ERP podzielony jest na moduły odpowiadające za obszary działania przedsiębiorstwa, są to m,in, kadry, płace, finanse, księgowość, procesy, handel i gospodarka magazynowa, Business Intelligence, sprzedaż, CRM, projekty, usługi, produkcja, nieruchomości.

Kadry Płace

To nowoczesny program kadrowo-płacowy. System jest przystosowany do zmieniających się przepisów, zachowuje historię wprowadzanych zmian oraz modyfikacji, a także wspiera automatyzację procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Enova365 ERP tworzy program kadrowo-płacowy, który upraszcza zarządzanie zasobami ludzkimi zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Księga Handlowa

Moduł zapewniający kompleksową obsługę księgowości w firmie. Pozwala prowadzić ewidencję i dekretację dokumentów zgodnie z obowiązującymi normami rachunkowymi. Na bieżąco uwzględnia zmiany w polskim prawie oraz gromadzi dane wykorzystywane w analizach i prognozach finansowych. Jest to program księgowy, w którym możliwe jest również prowadzenie rozrachunków z kontrahentami oraz wystawianie deklaracji do urzędów skarbowych. Jest to łatwe i profesjonalne zarządzanie majątkiem oraz finansami.

enova365 ERP
enova365 ERP wersja mobilna
System enova365 ERP

CRM

Moduł, który poprzez przechowywanie kontaktów i informacji, usprawnia proces obsługi klienta. Odpowiednie funkcje umożliwiają prowadzenie kampanii oraz projektów związanych z grupą kontrahentów, a także prowadzenie z nimi korespondencji seryjnej. Moduł skutecznie organizuje pracę firmy – pozwala przydzielać zadania pracownikom, którzy mogą śledzić obowiązki do wykonania. Ten, całkowicie innowacyjny, system ERP jest o wiele bardziej funkcjonalny niż inne aplikacje tego typu. Ułatwia to utrzymanie z kontrahentami dobrych stosunków, wspiera działania marketingowe oraz sprzedażowe, przez co podnosi jakość świadczonych przez firmę usług.

Handel

Moduł oferuje narzędzia służące do prowadzenia zakupów oraz sprzedaży krajowej i zagranicznej. Dzięki możliwości definiowania cenników, pozwala swobodnie kształtować politykę cenową. Moduł ten pozwala usprawnić prowadzenie gospodarki magazynowej oraz tworzenie kart towarowych według potrzeb firm, a także wystawianie dokumentów handlowych czy magazynowych. Prowadzi ewidencję kontrahentów i zachowuje wszystkie istotne dane o partnerach handlowych, instytucjach czy urzędach. W połączeniu z modułem Produkcja, tworzy zlecenia produkcyjne oraz generuje dokumenty rozchodu i przyjęć produktów.

Każdy z modułów wykonuje pracę w wyspecjalizowanym obszarze. Moduły te składają się na system ERP. Elementy współdziałają ze sobą oraz z urządzeniami zewnętrznymi (m.in.: z drukarkami fiskalnymi, drukarkami etykiet, inwentaryzatorami). System enova365 ERP to innowacyjne narzędzie pracy, które jest nieustannie udoskonalane po to, aby sprostać potrzebom każdej firmy.

Oprogramowanie jest również dostępne w chmurze, dzięki czemu połączenie z danymi jest możliwe poprzez przeglądarkę internetową, tablet, laptop czy smartfon. Wystarczy połączenie z Internetem, aby móc korzystać z systemu niezależnie od miejsca pobytu, przez co zwiększa się skuteczność podjętych przez pracowników zadań. To nowoczesny sposób na prowadzenie firmy, który usprawnia działania biznesowe i czyni firmę jeszcze bardziej elastyczną.

 

Jeden program enova365 ERP – wiele możliwości

System jest dopracowany w każdym aspekcie, bezpieczny, innowacyjny, posiada otwarte API, dlatego też w bardzo łatwy sposób można go zintegrować wraz z innymi oprogramowaniami branżowymi, które na co dzień są używane w firmie. Tego typu dedykowane rozwiązania projektowane są przez specjalistów. Dzięki szerokim możliwościom integracji oprogramowania enova jest ono jeszcze lepiej spersonalizowane pod dany rodzaj biznesu. Dodatkowo system bardzo dokładnie odzwierciedla procesy zachodzące w firmie. Możliwości te sprawiają, że osoby zarządzające jeszcze efektywniej mogą kontrolować pracę przedsiębiorstwa. 

Możliwość rozbudowy programu enova365 ERP

Bezpośrednio po wdrożeniu systemu, istnieje możliwość uruchomienia dodatkowych modułów, które sprawią, że oprogramowanie enova będzie spełniało swoje zadanie w większym zakresie. W zależności więc od oczekiwań firma może korzystać z dostępnych już modułów lub też rozbudować system o nowe opcje.

Zapraszamy na prezentację

Program enova365 ERP to nasz absolutnie flagowy produkt, który chętnie przedstawimy na prezentacji. Dzięki temu rozwiązaniu zarządzanie w Państwa firmie będzie o wiele bardziej efektywne. Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości oraz funkcjonalności tego systemu, a także podpowiemy, jak za pomocą tego narzędzia można usprawnić dowolny biznes. ARKomp to solidna i profesjonalna firma, która od ponad 25 lat służy wsparciem i pomocą w zakresie usprawniania procesów codziennej pracy. Naszą misją jest wprowadzanie innowacyjnych oraz nowoczesnych rozwiązań do codziennego funkcjonowania wielu przedsiębiorstw – oprogramowanie enova jest tego doskonałym przykładem. Nasza oferta dedykowana jest każdej branży i każdej firmie bez względu na charakter jej działania. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących programu enova, czy pozostałych produktów i usług z naszego portfolio, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasz wykwalifikowany zespół chętnie udzieli wszelkich odpowiedzi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.