W branży IT ARKomp Systemy Komputerowe działa od ponad 20 lat. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie. Przy współpracy z wieloma krajowymi i zagranicznymi firmami, oferujemy nowoczesne programy, które dopasowują się do struktury i specyfiki przedsiębiorstwa. Tworzymy również własne, nietypowe rozwiązania, na życzenie klienta. Wszystkie programy instalujemy i udzielamy wsparcia serwisowego. Wdrażamy systemy bezpieczeństwa, które chronią urządzenia i sieć przed wirusami oraz włamaniami z zewnątrz, a także systemy klasy ERP, udzielając pełnego wsparcia w ich użytkowaniu. Dokonujemy analiz infrastruktury, projektujemy i rozbudowujemy sieci, a także zapewniamy profesjonalne doradztwo. Jesteśmy integratorem systemów komputerowych.

Naszym flagowym produktem jest system integrujący procesy biznesowe – enova365 ERP. Jest to oprogramowanie, które składa się z modułów przeznaczonych do obsługi kluczowych obszarów przedsiębiorstwa. Jego główne elementy to oprogramowanie finansowo-księgowe, kadrowo-płacowe, handlowe, logistyczne oraz system CRM. Rozwiązanie, jakim jest enova365 ERP, pozwala dopasować system do indywidualnych potrzeb firmy, a co za tym idzie – usprawnić jej funkcjonowanie.

Nasza oferta spełni oczekiwania każdej firmy, bez względu na jej rodzaj (usługowa, produkcyjna, handlowa) czy branżę (budownictwo, handel, transport, biuro rachunkowe, produkcja itd.).

Wprowadzamy innowacyjność i nowoczesność. Jesteśmy gotowi stawić czoła wszystkim wyzwaniom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Siedziba firmy ARKomp Systemy Komputerowe
Logo firmy ARKomp Systemy Komputerowe

Partnerzy ARKomp