enova365 ERP

Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnego oprogramowania enova365 ERP. Przy współpracy z firmą Soneta, zapewniamy dostęp do najlepszego systemu ERP na rynku, który ułatwia zarządzanie strategiczne w firmie oraz wspomaga jej działania operacyjne. Aplikacja jest bardzo uniwersalna i łatwa w obsłudze. Enova365 dostosowuje się do struktury przedsiębiorstwa, dzięki czemu sprawdza się w firmach zlokalizowanych w jednym miejscu jak i w tych z rozproszoną strukturą. Jest to system, który ułatwia podejmowanie decyzji oraz skutecznie sam rozwiązuje niektóre zadania. Enova365 ERP zbudowana jest z wielu modułów, które współpracują ze sobą w oparciu o jedną bazę danych.

 

Instalacja i wdrożenie oprogramowania enova365 – dlaczego warto?

W każdego rodzaju przedsiębiorstwie praktycznie codziennie tworzy się różne dane, których gromadzenie można sobie w bardzo dużym stopniu ułatwić. Pomaga w tym m.in. oferowane przez firmę Soneta oprogramowanie enova365. Instalacja tego rozwiązania na serwerze lub w chmurze wpływa korzystnie na przepływ istotnych informacji pomiędzy pracownikami firmy. Sprawia, że każdy z nich może mieć dostęp do danych zawsze, gdy tylko zajdzie taka potrzeba i w dokładnie takim zakresie, jakiego wymaga stanowisko zajmowane przez konkretną osobę.

Kadry Płace

To nowoczesny program kadrowo-płacowy. System jest przystosowany do zmieniających się przepisów, zachowuje historię wprowadzanych zmian oraz modyfikacji, a także wspiera automatyzację procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Enova365 ERP tworzy program kadrowo-płacowy, który upraszcza zarządzanie zasobami ludzkimi zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Księga Handlowa

Moduł zapewniający kompleksową obsługę księgowości w firmie. Pozwala prowadzić ewidencję i dekretację dokumentów zgodnie z obowiązującymi normami rachunkowymi. Na bieżąco uwzględnia zmiany w polskim prawie oraz gromadzi dane wykorzystywane w analizach i prognozach finansowych. Jest to program księgowy, w którym możliwe jest również prowadzenie rozrachunków z kontrahentami oraz wystawianie deklaracji do urzędów skarbowych. Jest to łatwe i profesjonalne zarządzanie majątkiem oraz finansami.

enova365 ERP
enova365 ERP wersja mobilna
System enova365 ERP

CRM

Moduł, który poprzez przechowywanie kontaktów i informacji, usprawnia proces obsługi klienta. Odpowiednie funkcje umożliwiają prowadzenie kampanii oraz projektów związanych z grupą kontrahentów, a także prowadzenie z nimi korespondencji seryjnej. Moduł skutecznie organizuje pracę firmy – pozwala przydzielać zadania pracownikom, którzy mogą śledzić obowiązki do wykonania. Ten, całkowicie innowacyjny, system ERP jest o wiele bardziej funkcjonalny niż inne aplikacje tego typu. Ułatwia to utrzymanie z kontrahentami dobrych stosunków, wspiera działania marketingowe oraz sprzedażowe, przez co podnosi jakość świadczonych przez firmę usług.

Handel

Moduł oferuje narzędzia służące do prowadzenia zakupów oraz sprzedaży krajowej i zagranicznej. Dzięki możliwości definiowania cenników, pozwala swobodnie kształtować politykę cenową. Moduł ten pozwala usprawnić prowadzenie gospodarki magazynowej oraz tworzenie kart towarowych według potrzeb firm, a także wystawianie dokumentów handlowych czy magazynowych. Prowadzi ewidencję kontrahentów i zachowuje wszystkie istotne dane o partnerach handlowych, instytucjach czy urzędach. W połączeniu z modułem Produkcja, tworzy zlecenia produkcyjne oraz generuje dokumenty rozchodu i przyjęć produktów.

Każdy z modułów wykonuje pracę w wyspecjalizowanym obszarze. Moduły te składają się na system ERP. Elementy współdziałają ze sobą oraz z urządzeniami zewnętrznymi (m.in.: z drukarkami fiskalnymi, drukarkami etykiet, inwentaryzatorami). System enova365 ERP to innowacyjne narzędzie pracy, które jest nieustannie udoskonalane po to, aby sprostać potrzebom każdej firmy.

Oprogramowanie jest również dostępne w chmurze, dzięki czemu połączenie z danymi jest możliwe poprzez przeglądarkę internetową, tablet, laptop czy smartfon. Wystarczy połączenie z Internetem, aby móc korzystać z systemu niezależnie od miejsca pobytu, przez co zwiększa się skuteczność podjętych przez pracowników zadań. To nowoczesny sposób na prowadzenie firmy, który usprawnia działania biznesowe i czyni firmę jeszcze bardziej elastyczną.