Systemy bezpieczeństwa

Zabezpieczenie danych w firmie

Wdrażamy systemy bezpieczeństwa, które chronią komputery i sieć przed wirusami oraz włamaniami z zewnątrz. Instalujemy programy antywirusowe, urządzenia UTM, które zapewniają bezpieczny dostęp do Internetu, a także zapewniamy kopie bezpieczeństwa danych.

W dzisiejszych czasach coraz trudniej znaleźć firmę, w której nie byłby wykorzystywany przynajmniej jeden komputer. Powszechna obecność tego rodzaju urządzeń elektronicznych w różnych miejscach pracy znacznie ułatwia wykonywanie wielu czynności, lecz z drugiej strony wiąże się z ryzykiem. Nigdy bowiem nie wiadomo, czy ktoś z zewnątrz nie zechce skraść ważnych danych przez Internet lub nie przepadną one np. w wyniku awarii systemu. Warto zatem postarać się o odpowiednie zabezpieczenie danych w firmie, w czym chętnie pomoże ARKomp.

Gwarantujemy skuteczne zabezpieczenie Internetu przed cyberatakami

Firmy współpracujące z nami cenią sobie świadczone przez nas usługi przede wszystkim ze względu na dostosowywanie ich do stale rosnących wymagań Klientów. Wdrażając coraz bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania, jesteśmy w stanie sprawić, że zabezpieczenie Internetu przyniesie oczekiwane efekty w postaci zminimalizowania ryzyka wykradnięcia za jego pośrednictwem poufnych danych lub jakiegokolwiek innego wpłynięcia w negatywny sposób na funkcjonowanie danego przedsiębiorstwa. Pomagają nam w tym najlepsze oprogramowania antywirusowe, jak np. TrendMicro, F-Secure, STORMSHIELD, Xopero, Veeam czy ESET. Uzyskiwane dzięki nim bariery ochronne są wyjątkowo trudne do pokonania nawet przez największych znawców informatyki, wykorzystujących swoje umiejętności i wiedzę nie zawsze w odpowiednich celach. Dlatego zabezpieczenie danych w firmie przynosi oczekiwane rezultaty i pozwala spać spokojniej jej właścicielowi.

Chronimy dane naszych Klientów, korzystając z zabezpieczenia danych w firmie

Zabezpieczenie Internetu przez specjalistów tworzących ARKomp polega na stałym śledzeniu ruchów w sieci, nastawionych potencjalnie na dokonanie cyberprzestępstwa. Dzięki temu jesteśmy w stanie zareagować odpowiednio szybko, przeciwdziałając podejmowaniu kolejnych podejrzanych operacji. Pracownicy korzystający z naszych usług mogą poczuć się więc pewniej w czasie wykonywanych przez siebie obowiązków, mając za sobą pełne wsparcie doświadczonych profesjonalistów. Zabezpieczenia danych w firmie sprawiają natomiast, że nie tylko nie zostaną one ujawnione, ale też nikt nie wykorzysta ich na szkodę danej marki.