Logo systemu Insert

Jesteśmy autoryzowanym partnerem i dyplomowanym serwisantem firmy InsERT. Jest to lider na polskim rynku w sprzedaży programów księgowo-rachunkowych dla małych firm. Ich solidność potwierdzają liczne nagrody oraz wyróżnienia w prestiżowych konkursach. Aplikacje InsERT są funkcjonalne i proste, a użytkownicy obsługują je intuicyjnie. Sprawdzają się w systemach sprzedażowych, księgowych, rachunkowych czy kadrowo-płacowych. Są stworzone z myślą o samodzielnych przedsiębiorcach, menadżerach, właścicielach hurtowni oraz sklepów, firmach produkcyjnych i wielu innych nabywcach.

  • Subiekt – to sprawny i szybki system wspomagający obsługę oraz sprzedaż. Wspiera działy handlowe i usługowe poprzez umożliwienie wystawiania wszystkich rodzajów dokumentów handlowo-magazynowych. Różnorodność zastosowań i możliwość konfiguracji czynią go przyjaznym i intuicyjnym w obsłudze. Jest także dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
  • Rewizor – program finansowo-księgowy z możliwością prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zarządza kontami i rozrachunkami w oparciu o Ustawę Rachunkowości i wymogi Unii Europejskiej. Jest to prosty sposób zarządzania m.in.: księgami rachunkowymi, planami kont czy dekretacjami. Charakteryzuje się dużą funkcjonalnością i prostotą w obsłudze.
  • Gratyfikant – to nowoczesny program kadrowo-płacowy, pomagający m.in.: w zarządzaniu ewidencją osobową w firmie, wystawianiu umów, a także definiowaniu list płac. Pozwala stworzyć unikalny model zarządzania oraz naliczania wynagrodzeń dla pracowników. Program skierowany jest na samodzielną obsługę kadr i płac przy zwiększeniu wygody pracy użytkownika.
  • Rachmistrz – to program księgowy, przeznaczony do uproszczonej obsługi rachunkowości. Pozwala prowadzić księgę przychodów i rozchodów oraz ewidencję podatku zryczałtowanego. Dzięki automatycznej dekretacji dokumentów, program umożliwia szybką i sprawną ewidencję księgową.