F-Secure

F-Secure został założony w 1988r. i jest obecnie jednym z liderów na rynku bezpieczeństwa komputerowego. Od początku tworzy oprogramowania dostosowane do zmian zachodzących na rynku IT. Aplikacje chronią przed obecnymi oraz nowymi, ciągle powstającymi zagrożeniami, dzięki czemu zapewniają najwyższy poziom ochrony. Firma przeznacza swoje rozwiązania dla użytkowników domowych i przedsiębiorstw każdego rodzaju.

Programy tworzone przez F-Secure dopasowane są do wszystkich rodzajów urządzeń: tabletów, komputerów stacjonarnych, smartfonów i laptopów. Dostępne są w wersji standardowej i w chmurze. Jest to rozwiązanie przyjazne dla użytkownika, zabezpieczające pracę całej firmy i proste w obsłudze. Programy chronią dane pracowników oraz zasoby przedsiębiorstwa.

F-Secure działa w oparciu o aktualne informacje, dzięki czemu skutecznie zapobiega atakom wirusów, programów szpiegujących oraz hakerów. System jest elastyczny, zapewnia bezpieczeństwo drobnym czynnościom konsumentów indywidualnych (zakupy online, ochrona bankowości internetowej) oraz większym działaniom przedsiębiorstw (blokada włamań i kradzieży tożsamości, ochrona danych osobowych i innych zawartości na tabletach czy smartfonach).