Stormshield

Stormshield specjalizuje się w tworzeniu technologii bezpieczeństwa teleinformatycznego. Tworzy optymalne rozwiązania antywirusowe, stosowane z powodzeniem na rynku europejskim. Specjalnością firmy są zintegrowane systemy zabezpieczeń (UTM), które poprzez zebranie elementów na jednej platformie, tworzą płaszcz ochronny dla całej sieci komputerowej.

Co więcej, jako pierwszy zastosował metodę, w której połączył systemy wykrywania i blokowania włamań z firewallem. Firma koncentruje się na ciągłym udoskonalaniu technologii. Stworzone przez nią systemy zabezpieczają przed jeszcze niesklasyfikowanymi zagrożeniami, a specjalny filtr eliminuje potencjalne ryzyko. Ponadto zachowują wysoką wydajność łącza, w ten sposób tworząc optymalne warunki do rozwoju firmy.

Rozwiązania zaprojektowane przez Stormshield zabezpieczają sieci, nawet w trakcie wystąpienia awarii sprzętowej. Dodatkowo, w ofercie firmy znajdują się urządzenia antyspamowe, przeznaczone dla poczty elektronicznej.

 

STORMSHIELD – instalacja i konfiguracja oprogramowania zwalczającego cyberzagrożenia

Na światowym rynku informatycznym nie brakuje marek, których rozwiązania dotyczące bezpiecznego korzystania z sieci internetowej są wyjątkowo pożądane zarówno przez indywidualnych Klientów, jak i różnej wielkości przedsiębiorstwa. Do tego grona bez wątpienia zaliczyć należy STORMSHIELD. Instalacja oferowanych przez tę firmę urządzeń na komputerze lub innego rodzaju sprzęcie elektronicznym pozwala poczuć się bezpieczniej m.in. doskonale znanym wszystkim przedsiębiorstwom i korporacjom, na czele z Orange czy Renault. Jeśli zdecydują się Państwo do nich dołączyć, również zyskają wyjątkowo skuteczną ochronę, za sprawą której będą w stanie wykonywać dowolne operacje w Internecie bez żadnych obaw.  

Konfiguracja STORMSHIELD maksymalnie dostosowana do potrzeb jego użytkowników

Jak już zdążyliśmy wspomnieć, wszelkiego rodzaju cyberzagrożenia nie muszą spędzać snu z powiek użytkownikom rozwiązań stworzonych przez STORMSHIELD. Konfiguracja oprogramowania autorstwa opisywanej firmy, przeprowadzona w odpowiedni sposób, skutkuje bowiem uzyskaniem szeregu korzystnych funkcji. Mamy tu na myśli zwłaszcza blokowanie niebezpiecznego ruchu w Internecie, ale też usuwanie szkodliwej zawartości kodów HTML. Ponadto, po nabyciu urządzeń interesującej nas w tym miejscu marki, można szybko przystąpić do korzystania z nich, ponieważ instalacja STORMSHIELD nie jest skomplikowana i zajmuje mało czasu. By została pomyślnie przeprowadzona, wystarczy jedynie postępować zgodnie z informacjami zawartymi w instrukcji. Warto przy tym zauważyć, że urządzenia mogą zostać skonfigurowane z wykorzystaniem najpopularniejszych przeglądarek internetowych, a także pracować w trzech trybach: transparentnym (domyślnym), routera lub mieszanym.

STORMSHIELD – instalacja oprogramowania przy wsparciu ARKomp

Konfiguracja STORMSHIELD, podobnie jak instalacja, na ogół nie sprawia kłopotów, a jej przebieg podzielić można na kilka etapów. Pierwszym z nich jest dostosowanie ustawień WebGUI względem własnych potrzeb. Następnie należy przejść m.in. do bardzo ważnej zmiany hasła dla użytkownika określanego jako administrator, konfiguracji obiektów, interfejsów urządzeń, usługi DHCP czy translacji adresów (NAT). Jeżeli brzmi to według Państwa dość skomplikowanie, uspokajamy, że skorzystanie z instrukcji obsługi powinno okazać się bardzo pomocne. Poza tym jako firma ARKomp zawsze zapewniamy swoim Klientom profesjonalne wsparcie przy instalacji i konfiguracji STORMSHIELD. Zachęcamy więc do wdrożenia najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa w sieci razem z nami.